خبرگزاری صدا و سیما/ نماینده شرکت ایرانسل در شهرستان کهگیلویه گفت:یکی از دکل بند‌های شرکت ایرانسل که برای تمیزی سایت‌های ایرانسل به دهدشت اعزام شده بود در ارتفاع دکل ۳۶ متری دچار حادثه شده و به صورت بی هوش در ارتفاع این دکل گرفتار شد.
حمزه پیروزه افزود:دکل بند گرفتار شده، محمد شیخی، ۲۸ ساله و از پرسنل شرکت ایرانسل در استان فارس بوده و به علت نبود تجهیزات امدادرسانی حدود ۴ ساعت در ارتفاع ۳۰ متری دکل گرفتار شده بود.
وی گفت: پس از ساعت‌ها تلاش و کمک نیرو‌های هیئت کوهنوردی شهرستان و هلال احمر، این جوان به پایین منتقل شد.
پیروزه نبود تجهیزات امداد رسانی در شهرستان را نگران کننده دانست و ادامه داد: در این حادثه فقط یک بالابر از شرکت توزیع نیروی برق حضور داشت که در ارتفاع حدود ۲۰ متری دکل به کمک نیرو‌های امدادی آمد و توانست این جوان را به پایین منتقل کند.
نماینده شرکت ایرانسل در شهرستان کهگیلویه اضافه کرد: در صورت وجود یک دستگاه بالابر یا جرثقیل با ارتفاع ۳۰ متر در شهرستان این دکل بند گرفتار شده در ارتفاع تنها در عرض چند دقیقه به پایین منتقل می شد.
دکتر ضیایی پزشک مستقر در اورژانس بیمارستان امام خمینی دهدشت هم گفت:این جوان از ناحیه مچ دست، کمر و دنده دچار آسیب شده، ولی حال عمومی وی رضایت بخش است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277