گلستان ما/ سیل ویرانگر استان گلستان علاوه بر آسیب به منازل، به برخی از پل ها و مسیرهای ترددی شهرستان کلاله نیز آسیب وارد کرد.
پل ارتباطی کلاله به روستای صوفی شیخ نیز از این مقوله مستثنی نبود و با زیر آب ماندن آن، ارتباط چندین روستا حدود یک ماه است که با شهر کلاله قطع است و مردم این روستاها برای تردد به شهر مجبور هستند مسیری بیش از ۴۰ کیلومتری را برای رسیدن به مقصد طی کنند، در حالی که در صورت درست بودن مسیر یاد شده، این مسیر کوتاه و در وقت مردم صرفه جویی می شد.
اما با وجود تمام پیگیری ها از سوی دهیاران و مردم روستا، از سوی نماینده شرق گلستان اقدامی عملیاتی برای این موضوع انجام نگرفته است و با سفرهای وی با کمیسیون عمران مجلس به جنوب و مناطق سیل زده، تمام سمت های این نماینده برای مردمش، در حد رزومه باقی ماند و مردم شرق گلستان چشم به امید نمایندگان جنوب کشور هستند.
علاوه بر موارد فوق، تاکنون از سوی مسئولین شهرستان نیز اقدامی برای بازگشایی این راه ارتباطی و پل آن انجام نشده است و حتی مسیر عبوری از روی سد بوستان نیز توسط مسئولین ذیربط بسته شده است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar