تسنیم/مدیرکل میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان از برگزاری رویداد نوگام گردشگری در زاهدان با همکاری پارک علم و فناوری استان خبر داد.
علیرضا جلال زایی اظهار داشت: رویداد نوگام گردشگری در سال رونق تولید با مشارکت بخش خصوصی گردشگری و پارک علم و فناوری از چهارم تا ششم اردیبهشت ماه در پارک علم و فناوری زاهدان برگزار می‌شود.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سیستان و بلوچستان افزود: بکارگیری مستمر خلاقیت و نوآوری در صنعت گردشگری، نیازمند حمایت از کسب و کارهای نوپا است.
وی ادامه داد: سیستان و بلوچستان از ظرفیت‌های بسیار بالایی در گردشگری خلاق برخوردار است که می‌توان با نظام‌مند ساختن و نهادینه کردن این ظرفیت‌ها در بازار کسب و کارها فرصت‌های جدیدی خلق کنیم.
جلال زایی بیان کرد: از همه فعالان صنعت گردشگری و هنرمندان و فعالان فرهنگی دعوت می شود با شرکت در این رویداد، ایده‌های نوین و خلاقانه خود را مطرح کنند تا پس از داوری و طی مراحل تصویب در اختیار سرمایه‌گذاران قرار گیرد و زمینه اجرایی شدن کسب و کارهای جدید در صنعت گردشگری سیستان و بلوچستان فراهم شود.
وی با اشاره به اینکه یکی از فعالیت‌های مستمر معاونت گردشگری حمایت از ایده‌های خلاق در صنعت گردشگری است افزود: افرادی که ایده‌هایشان در این رویداد مورد تایید قرار بگیرد به یک دوره آموزشی در موسسات آموزشی گردشگری معرفی می‌شوند تا زمینه برای عملیاتی شدن ایده هایشان فراهم شود.
مدیرکل میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: در این رویداد از اساتید و صاحب نظران گردشگری ایران نیز برای حضور و داوری ایده ها دعوت به عمل آمده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی