فرارو/درباره چند و چون حواشی ایجاد شده حول ورزشگاه یادگار امام در حال حاضر خبری در دست نیست اما شرایط به گونه ای بوده که ماموران انتظامات بازی اجازه خروج دو تیم را از رختکن و در نتیجه ورزشگاه را ندهند.
حواشی ایجاد شده پس از پایان بازی دو تیم پیکان و تراکتورسازی باعث شده است تا علاوه بر بازیکنان تیم میزبان، پیکانی ها نیز در رختکن حبس باشند.
گویا هیاهوی ایجاد شده حول بازی امروز تبریز تمام شدنی نیست چرا که بازیکنان دو تیم هنوز نتوانستند خود را به بیرون از ورزشگاه برسانند.
با وجود اینکه نزدیک به سه ساعت از پایان دیدار تیم های تراکتورسازی و پیکان می گذرد بازیکنان دو تیم کماکان در رختکن هستند و هنوز اجازه خروج به آنها داده نشده است. این اتفاق البته نه تنها درباره تیم تراکتورسازی که درباره بازیکنان پیکان نیز حکمفرماست و شاگردان حسین فرکی نیز هنوز نتوانستند خود را به بیرون از ورزشگاه برسانند.
درباره چند و چون حواشی ایجاد شده حول ورزشگاه یادگار امام در حال حاضر خبری در دست نیست اما شرایط به گونه ای بوده که ماموران انتظامات بازی اجازه خروج دو تیم را از رختکن و در نتیجه ورزشگاه را ندهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ
آخرین خبر آذربایجان شرقی در سروش :
http://sapp.ir/Eazerbaijan.Online

آخرین خبر آذربایجان شرقی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157286400C8c8e888eaf

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی