رکنا/سه مرد که در نقش مامور قلابی پلیس مبارزه با مواد مخدر در مناطق آلوده از معتادان اخاذی می‌کردند در عملیات پلیسی دستگیر شدند.
سرهنگ “محمد قربان منصوری” رییس کلانتری مولوی گفت: تیم عملیات کلانتری هنگام گشت زنی در مناطق آلوده در محدوده میدان شوش و خیابان مولوی متوجه رفتار مشکوک راننده و ۲ سرنشین خودروی وانت پیکان می شوند که راننده خودرو به محض مشاهده ماموران گشت کلانتری با سرعت بالایی از محل متواری می شود.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه پس از مدتی تعقیب و گریز خودرو متهمان متوقف و هر ۳ متهم دستگیر شدند، ادامه داد: در بازرسی از خودروی متهمان تعدادی تجهیزات نظامی، لباس پلیس، وجوه نقد و ۳ دستگاه گوشی مسروقه کشف شده است.
وی افزود: در بازجوئی اولیه به دست آمد که متهمان با حضور در مناطق آلوده که طرح جمع آوری متعادان از سوی پلیس در حال اجرا است، با به نمایش گذاشتن تجهیزات نظامی و ترساندن معتادان به بهانه عدم دستگیری و آزادی آنان مبالغی وجه از معتادان دریافت می کردند.
سرهنگ منصوری عنوان کرد: متهمان به کلانتری منتقل و پس از تکمیل پرونده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفته اند.وی در پایان گفت: شهروندان در صورت مشاهده ماموران قلابی یا مشکوک شدن به موضوع با سامانه ۱۹۷ تماس بگیرند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی