مهر/ نادر دست‌نشان جمعه‌شب در پایان مسابقه پارس جنوبی جم و سپیدرود رشت اظهار داشت: همانگونه که پیش‌بینی کرده بودیم بازی سختی بود و شرایط پارس جنوبی جم باعث شده بود که بیشتر از قبل انگیزه داشته باشند و دو برابر همیشه می‌خواستند پیروز شوند.
وی با بیان اینکه پارس جنوبی جم از تاکتیک ارسال توپ‌های بلند استفاده کرد ادامه داد: ارسال این توپ‌ها و اوت دستی کار را برای ما سخت کرده بوده بازیکنان ما روی این توپ‌ها آنگونه که باید عمل نکردند.
سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت با اشاره به اینکه امروز شش بازیکن را در اختیار نداشتیم، اضافه کرد: بازیکنان ما در غیاب بازیکنان اصلی خوب جنگیدند و بازی جانانه‌ای ارائه کردند که به مردم رشت و هوادارانمان تبریک می‌گویم.
وی در مورد پیروزی هفته قبل مقابل تراکتورسازی نیز بیان کرد: تراکتور امروز هم باخت؛ آیا فروزان دروازه‌بان این تیم بود؟ تراکتور اسیر تاکتیک‌های مثبت خودش و بازی هوشمندانه و فداکارانه ما شدند. آنها ما را هیچ گرفتند و شکست خوردند.
دست‌نشان تصریح کرد: تراکتورسازی در این مسابقه سه گل خورد و فروزان باعث شد که چهار گل هم نخورد. گل اول روی غرور فروزان به ثمر رسید چون می‌خواست بازیکن مقابل را تحقیر کند؛ کاری که همیشه می‌کند ولی گل دوم ما به آن زیبایی به ثمر رسید و گل سوم هم به ران دروازه‌بان برخورد کرد. دروازه‌بان تیم‌های بزرگ اروپایی هم اشتباه می‌کنند.
وی با بیان اینکه فوتبال ما زیر باد مربیان خارجی خوابیده است، گفت: این اشتباهات در فوتبال رخ می‌دهد و ما مقابل تراکتورسازی خوب بازی کردیم و بردیم.
سرمربی تیم فوتبال سپیدرود با بیان اینکه فوتبال قابل قبولی را مقابل پارس جنوبی جم ارائه کردیم افزود: ما اینجا محلی برای استقرار نداشتیم و به عسلویه رفتیم. این امتیازات را به ما ندادند و گفتند که هتل جم رزرو است.
وی تصریح کرد: ما دوست داشتیم در جم باشیم و با مردم این شهر آشنا شویم و این درست نیست که به ما جایی برای اقامت در جم ندادند. زمین پارس جم با امکانات سازمان پارس جنوبی متناسب نیست. البته نسبت به قبل کمی ترمیم شده بود.
وی قضاوت داور مسابقه را ضعیف توصیف کرد و گفت: داوری‌های هفته‌های اخیر خوب بود ولی امروز داوری خوب نبود و انتظار می‌رود که در آینده قضاوت‌های بهتری داشته باشد.
مسابقه پارس جنوبی جم و سپیدرود رشت با تساوی ۲ - ۲ به پایان رسید.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی