کبنا نیوز/ مدیرحوادث فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از مرگ خانمی 45 ساله بعلت سقوط از کوه و مصدوم شدن 7 نفر در پی تصادف دو خودروی پژوپارس و 405 در محور یاسوج به بابامیدان تونل 7 خبرداد.
جلال پوران فرد بابیان اینکه این دو حادثه در فاصله 4 دقیقه یعنی از ساعت 13 و 51 دقیقه الی 13 و 55 دقیقه به مرکز ارتباطات اورژانس گزارش شد، افزود: متاسفانه یک خانم حدود 45 ساله سقوط از ارتفاع فوت و 7 نفر در تصادف مصدوم شدند.
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیرحوادث دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در تشریح هر دو حادثه ادامه داد: بنا به اطلاعات کسب شده از مرکز دیسپچ یاسوج یک خانم 45 ساله به کوه چشمه پهن دشتروم رفته بود که بعلت سقوط از ارتفاع جان خود را از دست داد.
وی افزود: بلافاصله آمبولانس اورژانس به محل اعزام شد ولی متاسفانه بعلت شدت ضربه قبل از رسیدن کمک جان خود را از دست داده بود که نیروهای امداد هلال احمر در حال انتقال بیمار از کوه به پایین هستند.
پوران فرد نیز اظهار کرد: در تصادف تونل شماره 7 جاده بابامیدان تعدا د 3 مصدوم درمان سرپایی و 1 مصدوم مشکل خاص نداشند و 3 مصدوم دیگر توسط اورژانس به بیمارستان شهیدبهشتی انتقال داده شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277