مهر/رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف ۲۴۳ کیلو و ۹۵۰ گرم حشیش و تریاک در ۲ عملیات جداگانه و دستگیری ۷ قاچاقچی در تهران خبر داد.
سرهنگ محمد بخشنده در تشریح این خبر اظهار داشت: در پایش های اطلاعاتی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت مبنی بر شناسایی عوامل اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر، مشخص شد یکی از قاچاقچیان حرفه ای مواد مخدر با همکاری سایر همدستانش مقداری مواد مخدر از نوع حشیش خریداری و در مخفیگاهش پنهان کرده است و قصد دارد به صورت خرده فروشی در شهر تهران توزیع کند.
وی افزود: موضوع در دستور کار مأموران پایگاه دهم پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت و پس از شناسایی مخفیگاه متهمان در شهریار با هماهنگی مقام قضائی، تیمی از مأموران پایگاه دهم برای دستگیری متهمان و بازرسی از مخفیگاهشان اعزام شدند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت اعلام داشت: مقدار ۱۲۷ کیلو گرم حشیش از مخفیگاه متهم کشف و در این رابطه ۴ قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و یک دستگاه خودروی سواری که متهمان با آن اقدام به توزیع مواد مخدر می‌کردند، توقیف شد.
وی با اشاره به عملیات دیگر و کشف ۱۱۷ کیلوگرم تریاک و حشیش توسط مأموران پایگاه پنجم پلیس مبارزه با مواد مخدر، بیان داشت: با دریافت خبر مبنی بر اینکه ۲ قاچاقچی مواد مخدر به تازگی مقداری مواد مخدر از قاچاقچیان مواد مخدر خریداری و در مخفیگاهشان در محدوده میدان بسیج پنهان کرده اند. بررسی موضوع در دستور کار مأموران پایگاه پنجم این پلیس قرار گرفت.
رئیس پلیس مواد مخدر پایتخت ابراز داشت: پس از تحقیقات پلیسی، با هماهنگی مقام قضائی هر ۲ متهم دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنان ۱۰۶ کیلو و ۹۵۰ گرم حشیش، ۱۰ کیلوگرم تریاک کشف شد.
وی با اشاره به اینکه در مجموع در دو عملیات مذکور ۲۳۳ کیلو و ۹۵۰ گرم حشیش و ۱۰ کیلوگرم تریاک کشف شد، خاطرنشان کرد: در نهایت متهمان به همراه پرونده تشکیل شده به مرجع قضائی معرفی که با صدور قرار قانونی مناسب روانه زندان شدند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651