ایرنا/ سرپرست اداره دامپزشکی کرمانشاه از معدوم شدن 372 کیلوگرم گوشت گوساله و 70 کیلوگرم گوشت مرغ تاریخ مصرف گذشته در این شهرستان خبر داد.
دکتر ایرج کاکایی گفت: بازرسان اداره دامپزشکی شهرستان در بازدید از مراکز تولید فرآورده های خام دامی بیش از 400 کیلوگرم گوشت گوساله و مرغ تاریخ مصرف گذشته را به دلیل فساد و انقضای تاریخ مصرف ضبط و پس از انجام مراحل قانونی معدوم کردند.
وی افزود: در این بازدید حدود 372 کیلوگرم گوشت گوساله، 50 کیلوگرم گوشت مرغ تاریخ مصرف گذشته و 20 کیلوگرم گوشت مرغ فله در رستوران های سطح شهر کشف و ضبط شد.
سرپرست اداره دامپزشکی کرمانشاه به شهروندان توصیه کرد: در موقع خرید فرآورده خام دامی بسته‌بندی شده به تاریخ تولید و انقضا محصول توجه کرده و از خرید محصولات تاریخ گذشته و یا محصولات منجمدی که عبارت تازه روی آن‌ها درج شده است، خودداری کنند.
وی ادامه داد: بازرسان دامپزشکی به طور مستمر از مراکز تهیه، توزیع، فرآوری، عمل آوری و بسته بندی فرآورده های خام دامی بازدید به عمل آورده و ضمن ارائه آموزش های کاربردی در خصوص نحوه مدیریت بهداشتی این مراکز به متصدیان مربوطه، در صورت مشاهده تخلفات بهداشتی، پس از انجام مراحل قانونی متخلفان به مراجع قضایی معرفی می شوند.
از جمعیت 2 میلیون نفری استان کرمانشاه حدود یک میلیون نفر در شهر کرمانشاه ساکن هستند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :