فارس /طی مراسمی عبدالصمد ناظری به عنوان جوان‌ترین رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان مهرستان معرفی شد.
عصر امروز طی مراسمی و به مناسبت گرامیداشت هفته جوان آیین تودیع و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهرستان با حضور معاونت مالی و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان، فرماندار مهرستان و جمعی از مسئولین شهرستانی و مسئولین هیئت های ورزشی در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
محمد رفیع دهواری فرماندار مهرستان در حاشیه این مراسم اظهار کرد: امیدواریم با ورود نیروی تازه نفس در این اداره شاهد پیشرفت هرچه بیشتر در این زمینه مهم باشیم.
وی افزود: اهتمام در رسیدگی جدی به امور جوانان و تعامل با دستگاه های مربوطه برای حل مسائل و مشکلات، بهره گیری از ظرفیت های موجود شهرستان و تعامل با پیشکسوتان و ورزشکاران ، نظارت و توجه به توسعه ورزش همگانی از جمله خواسته های ما از رئیس جدید این مجموعه است.
در این آیین عبدالصمد ناظری به عنوان جوان‌ترین رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان مهرستان معرفی و از خدمات برکت سپاهی سرپرست سابق این اداره قدردانی شد.
گفتنی است، عضو مجمع سازمانهای مردم نهاد استان، عضو مجمع ملی جوانان کشور، دبیر سازمان مردم نهاد نشاط آوران جوان مکران و از جوانان فعال حوزه ورزش و اجتماعی از جمله فعالیت های عبدالصمد ناظری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهرستان می توان اشاره کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی