پایگاه خبری پلیس/فرمانده انتظامی استان، از کشف لوازم خانگی، قطعات خودرو، سیگار و مواد خوراکی قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال خبر داد.
سردار "کامرانی صالح"، در تشریح این خبر گفت: کارکنان مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان حین کنترل خودروهای عبوری در ایستگاه بازرسی شهید زارعی، به یک دستگاه کامیون که از یکی از استان های غربی به مقصد تهران در حال حرکت بود مشکوک و آن را متوقف کردند.
وی افزود: در بررسی های مقدماتی مشخص شد، راننده در پوشش بار مجاز اقدام به بارگیری مقادیری انواع کالای خارجی قاچاق و فاقد هرگونه مجوز قانونی وگمرکی کرده که بلافاصله خودرو به همراه راننده برای بررسی بیشتر به اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان منتقل شد.
سردار کامرانی صالح ادامه داد: پس از تخلیه و شمارش، از این کامیون 4 هزار و 296 قوطی اسپری انژکتور شور خودرو، یک هزار و 400 نخ سیگار خارجی، 11 عدد سینک ظرفشویی گرانیتی و 26 بسته قهوه به وزن 14 کیلو و 750 گرم کشف شد.
فرمانده انتظامی استان در پایان با اشاره به این که ارزش کالاهای قاچاق کشف شده بر اساس نظر کارشناسان یک میلیارد ریال برآورد شده، گفت: در این خصوص پرونده مقدماتی تشکیل و در تعزیرات حکومتی تحت رسیدگی می باشد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e