ایرنا/ سرهنگ جهان دیماز روز سه شنبه در گفت و گویی اظهار داشت: در پی وقوع سرقت هایی از جمله موتورسیکلت و محتویات داخل خودرو در سطح شهر دهدشت و حومه ، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی کلانتری 11 این فرماندهی قرار گرفت.
وی افزود: ماموران کلانتری 11 شهر دهدشت با انجام گشت زنی های مستمر و سرکشی مداوم از ضایعاتی ها، یکی از سارقان سابقه دار را شناسایی کردند.
فرمانده انتظامی کهگیلویه تصریح کرد: این سارق که مقداری آهن آلات سرقتی به همراه داشت دستگیر شد و در تحقیقات اولیه، به انجام سرقت هایی و با همدستی یک نفر از دوستان خود اعتراف کرد.
سرهنگ دیماز با اشاره به اعتراف صریح این سارق با کمک و همدستی یک نفر دیگر ، ابراز داشت: هماهنگی لازم قضایی جهت برای دستگیری سایر همدستان این متهم صورت گرفت.
وی عنوان کرد: یکی از همدستان متهم به هویت معلوم نیز در حوالی شهر شناسایی و دستگیر شد.
سرهنگ دیماز افزود: در ادامه تحقیقات و با تلاش ماموران، تا کنون این 2 متهم به بیش از 35 فقره سرقت موتورسیکلت و محتویات و قطعات خودرو و سرقت از منازل نیمه کاره اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی کهگیلویه ابراز داشت: با تکمیل پرونده و ارجاع به مرجع قضایی ،هر دو سارق با قرار مناسب، روانه زندان شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی