افکار خبر/رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری دونفر سارق حرفه‌ای خودرو، لوازم داخل خودرو، اماکن و کشف اموال با ارزش بیش از پانصد میلیون تومان خبر داد.
سرهنگ بهزاد اختیاری رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: در ساعت ۰۵:۰۰ مورخه ۱۱/۱/۹۸ در پی گشت زنی مامورین پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ در محدوده حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودروی ۲۰۶ سفید رنگ با پلاک‌های مخدوش مظنون که با تحت نظر گرفتن آن‌ها که بدون هدف در خیابان‌ها در حال پرسه زنی بودن مظنون و دستگیر می‌گردند.
پس از دستگیری متهمین خود را به هویت‌های "اکبر و نادر ۳۲ ساله " معرفی می‌نمایند با توجه به وضعیت نامناسب ظاهری هر دو نفر، خودروی فوق مورد بازرسی مأمورین قرار گرفته که یک عدد قیچی آهن بر کشف و به پایگاه منتقل می‌گردند. طی استعلام پلاک خودرو مشخص شد پلاک فوق مسروقه بوده و متهمان جهت پوشش و جلوگیری از شناسایی در سرقت‌های ارتکابی از آن استفاده می‌کردند.
در تحقیقات مقدماتی بعمل آمده از هر دو متهم؛ با توجه اظهارات ضد و نقیض کارآگاهان اطمینان حاصل کردند که هر دو جز سارقین حرفه‌ای هستند که با بهره گیری از بانک اطلاعاتی مجرمین و اقدامات پلیسی متهمین در ادامه تحقیقات به بیش از ۱۵۰ فقره سرقت لوازم داخل خودرو، خودور و بیش از ۵۰ مورد سرقت اماکن در محدوده‌های جنوب شرق تهران با همکاری یکدیگر معترف شدند.
در تحقیقات بعمل آمده از اکبر و نادر به کارآگاهان اظهار داشتند؛ سرقت‌های که تاکنون انجام داده اند:سرقت خودرو، لوازم داخل خودرو و اماکن (منزل- مهد کودک – انباری‌ها – کارگاه خیاطی) بوده که قسمتی از اموال را به مالخران خود در خلازیر و اتابک به فروش رسانده اند و مقادیر دیگری را در آدرس‌های اتابک، خاک سفید تهرانپارس، خیابان کرمان و محله سیزده آبان مخفی و قصد فروش آن‌ها را داشته اند که توسط مأمورین دستگیر می‌شوند.
سرهنگ کارآگاه در ادامه خبر افزود: با توجه به اعترافات متهمین بلافاصله چندین تیم از کارآگاهان با راهنمایی متهمان به آدرس‌های اعلام مراجعه که اموال زیادی شامل: لوازم خانگی، البسه، لوازم الکترونیکی، طلاجات، لوازم ساختمانی، ادوات موسیقی و ... کشف و ضبط و به پایگاه منتقل می‌گردد.
سرهنگ کارآگاه بهزاد اختیاری، ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح متهمان و کشف اموال مسروقه تا کنون موفق به شناسایی ۱۵ نفر از مالباختگان شده و متهمین با صدور قرار قانونی از سوی مقام محترم قضایی جهت انجام تحقیقات تکمیلی و شناسایی سایر شکات و دستگیری مالخران و همدستان احتمالی وی در اختیار کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ می‌باشند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی