ایرنا/ تعدادی از مالکان و کارکنان جایگاههای سی ان جی مازندران امروز سه شنبه در تماس با دفتر ایرنا در ساری از قطعی گاز جایگاهشان خبر دادند و به دنبال دریافت پاسخ در باره علت این قطعی بودند.
جعفر احمد پور در گفت و گویی اظهار داشت: از آنجایی که در حال حاضر با برودت هوای استان مازندران و گیلان مواجه هستیم ، تامین گاز مشترکان خانگی استان گیلان در اولویت قرار گرفته است.
وی با بیان این که از روز گذشته تامین گاز 350 هزار مشترک گاز استان گیلان از طرف لوله گاز استان مازندران تامین می شود، ادامه داد: علاوه بر قطع گاز جایگاه های سی ان جی ، گاز چند شرکت صنعتی بزرگ استان نیز تا فردا قطع خواهد بود.
مدیر عامل شرکت گاز مازندران گفت که طبق پیش بینی هواشناسی از فردا بر شدت بارندگی کاسته می شود و به طور یقین مصرف گاز نیز کاهش می یابد و در نتیجه گاز جایگاه های سی ان جی نیز برقرار می شود.
احمد پور تعداد جایگاه های سی ان جی مازندران را 120 واحد اعلام کرد و افزود : بر اساس برنامه ریزی به منظور تامین گاز شماری از گاز خودروهای عمومی از جمله تاکسی ها در هر شهر یک جایگاه سی ان جی دایر است.
در حال حاضر صف طولانی در شهرهای مختلف مازندران که فقط یک جایگاه سی ان جی آن برقرار است ، مشاهده می شود.
در حال حاضر یک میلیون و 334هزار نفر مشترک گاز در استان مازندران هستند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی