ایرنا/ هادی هادی زاده روز سه شنبه در گفت و گویی اظهار داشت: بررسی نقشه های هواشناسی بیانگر جو ناپایدار تا اواخر وقت چهارشنبه در استان است.
وی افزود: در این راستا طی امروز وزش باد لحظه ای شدید و بارش باران و در پاره ای از نقاط رگبار و رعد و برق و در نقاط مستعد تگرگ پیش بینی می شود.
هادی زاده با اشاره به احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها، گفت: از این رو در نیمه شمالی استان شامل شمال مانه و سملقان، راز و شمال بجنورد این احتمال بیشتر است.
وی با تاکید بر خودداری از توقف در حاشیه رودخانه ها و مناطق سیلاب خیز، اظهار داشت: از امشب تا چهارشنبه شب نیز با نفوذ هوای سرد بارش در نیمه شمالی استان و در ارتفاعات به شکل مه خواهد بود که لغزندگی و اختلال در تردد جاده ها پیش بینی می شود.
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان شمالی افزود: در 24 ساعت گذشته توتلی با 18.3 میلی متر و یکه سعود راز و جرگلان با 16 میلی متر بیشترین بارندگی های استان را داشته اند.
میانگین بارش سالیانه خراسان شمالی 240 میلی متر است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی