فارس/ عبدالرضا جودکی در گفت‌وگویی اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت موتورسیکلت در شهرستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت و تحقیقات در این زمینه آغاز شد.
وی افزود: در پی انجام تحقیقات گسترده و فنی توسط مأموران پلیس آگاهی خنداب، 2 نفر سارق شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی خنداب با اشاره به دستگیری 2 نفر مال‌خر در عملیاتی جداگانه اظهار داشت: تعداد 2 دستگاه موتورسیکلت مسروقه کشف و متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.
جودکی با بیان اینکه متهمان دستگیر شده با پرونده، تحویل مقامات قضائی شهرستان شدند، خاطرنشان کرد: عدم توجه به توصیه‌های پلیس و کوتاهی در استفاده از وسایل حفاظتی برای نگهداری از موتورسیکلت از عواملی است که زمینه‌ساز بروز سرقت می‌شود که لازم است شهروندان در پیشگیری از سرقت توجه به توصیه‌های پلیس را مورد توجه قرار دهند.
وی سامانه 110 و 197 را به عنوان بسترهایی آسان در تعامل و ارتباط با پلیس عنوان داشت و خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند در کلیه ساعات شبانه‌روز گزارش‌های خود را از طریق تلفن 110 به مراکز پلیس ارائه دهند و عملکرد کارکنان انتظامی را نیز از طریق تلفن 197 مورد نقد قرار دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f