ایرنا/ سردار علیرضا مظاهری روز سه شنبه در این رابطه اظهار داشت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه افرادی در زمینه انتقال مقدار قابل توجهی مواد مخدر از استان های جنوبی به این استان فعالیت می کنند ماموران با انجام یکسری اقدامات فنی و پلیسی موفق شدند محل تردد این افراد را مورد شناسایی قرار دهند.
فرمانده انتظامی خراسان شمالی افزود: در این راستا ماموران این استان با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان اقدام به ایجاد تور ایست و بازرسی در محورهای ورودی شهر زاهدان کردند.
سردار مظاهری گفت: پلیس در حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیونت مشکوک شدند که با صدور دستور توقف برای این خودرو ماموران اقدام به بازرسی از آن کردند که در این بازرسی مقدار 76 کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود کشف و ضبط شد.
وی با اشاره به اینکه در این رابطه 2 متهم نیز دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند، خاطر نشان کرد: متهمان نهایتا بعد از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی و خودرو نیز راهی پارکینگ شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45