سفیر افلاک/ سرهنگ مهدی پورغلامحسین ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران بروجرد با اشاره به اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی اظهارداشت: با انجام کارهای اطلاعاتی، شناسایی های لازم انجام شد که در این طرح 2 دستگاه خودروی مسروقه پراید و پژو،کشف یک سرقت، دستگیری سارق به عنف، چهار سارق معتاد و توقیف 32 دستگاه موتور سیکلت انجام شد.
وی اضافه کرد: همچنین بیش از پنج کیلو و 300 گرم مواد مخدر از نوع تریاک، شیشه و هروئین کشف و ضبط و 9 نفر خرده فروش و 9 معتاد دستگیر شدند.
پورغلامحسین تصریح کرد: در راستای اجرای این طرح 3800 نخ سیگار قاچاق کشف و یک نفر دستگیرشد.
به گفته وی کشف و ضبط 17 سلاح سرد مانند شمشیر، قمه و چاقو و همچنین مقداری تجهیزات ماهواره و یک دوچرخه سرقتی از دیگر کشفیات اجرای این طرح بود.
فرمانده انتظامی بروجرد با اشاره به کاهش 11 درصدی جرائم سرقت در بروجرد افزود: از ابتدای سال جدید تاکنون جرائم سرقت 11 درصد، نزاع های دسته جمعی 88 درصد، تصادفات جرحی 38 درصد کاهش یافته است.
وی بیان کرد: در این مدت 2 باند سرقت خودرو منهدم شدند که 14 دستگاه خودرو از این باندها کشف شد و باند سارقین منزل که 25 فقره سرقت منزل انجام داده بودند کشف و ضبط شد.
پورغلامحسنی تصریح کرد: 2 باند سرقت احشام متلاشی و از آنها 77 راس دام کشف شد و همچنین کشف یک مورد قاچاق گوسفند با 123 راس دام نیز انجام شده است.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today
آخرین خبر لرستان در سروش :
http://sapp.ir/Lorestan.Online
آخرین خبر لرستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157614080C3b49475ad9