ایرنا/ رئیس هیات تکواندو استان گیلان روز پنجشنبه در مصاحبه ای اظهار داشت: در جریان این رقابت ها ، در وزن چهارم (41- کیلوگرم) زهرا زرین نعل شیخانی تکواندوکار شایسته گیلانی با پیروزی برابر تمامی رقبای خود عنوان نخست این وزن را به خود اختصاص داد.
محسن سترگی افزود: همچنین در وزن سوم (37- کیلوگرم) کیانا یگانه معافی دیگر تکواندوکار گیلانی حاضر در این رقابت ها توانست پس از تکواندوکاری از البرز با تصاحب مدال نقره روی سکوی دوم قرار گیرد .
وی بیان کرد: این دو تکواندوکار شایسته گیلانی با درخشش در این دوره از رقابت ها و کسب عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی ، به رقابت های انتخابی ورودی تیم ملی تکواندو نونهالان دختر کشور راه یافتند.
رئیس هیات تکواندو گیلان خاطرنشان کرد: همچنین رویا یوسفی و آریانا مشهور از استان گیلان نیز ، به عنوان منتخبین کمیته فنی به همراه سایر اعضای کمیته فنی، در بین 55 تکواندوکار برای حضور در رقابت های ورودی تیم ملی تکواندو نونهالان دختر انتخاب شدند .
سترگی یادآور شد: در رقابت های تکواندو دختران نونهالان کشور و انتخابی ورودی تیم ملی ، 629 تکواندوکار از استان های مختلف کشور در 10 وزن و به مدت سه روز در تهران با هم رقابت کردند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0