باشگاه خبرنگاران/ مامور وظیفه شناس شهرستان محلات که ۲ قطعه طلاجات مسافری را در پارک سرچشمه محلات پیدا کرده بود، به صاحبش برگرداند.
بنا بر اعلام دفتر نظارت همگانی بازرسی فرماندهی انتظامی استان، چندی پیش یکی از ماموران انتظامی مستقر در پارک سرچشمه محلات، دو قطعه طلاجاتی را که در این پارک پیدا کرد، بود با پیگیری به صاحبش بازگرداند.
بعد از اقدام شایسته این مامور انتظامی، این شخص در تماس با سامانه تلفنی ۱۹۷ دفتر نظارت همگانی با قدردانی از این امانت داری پلیس این چنین گفت:
"بنده مسافر هستم و برای تفریح همراه خانواده ام از قم به پارک سرچشمه محلات آمدیم. در قسمت وضوخانه پارک، ۲ قطعه انگشتر طلای خود را جا گذاشتم و بعد از چند ساعت که متوجه شدم، ماموران انتظامی طلا‌ها را پیدا کرده کرده اند. خواستم از زحمات ایشان و همچنین احساس مسئولیتی که داشتند تشکر کنم. "
گفتنی است،سرچشمه محلات هم یکی از پرآب ترین چشمه های استان مرکزی در بلندترین نقطه مرتفع شهر محلات پذیرای گردشگران است.
مشهدی مدیر میراث فرهنگی شهرستان محلات گفت :وجود این سرچشمه باعث شده است که در کنار آن پارک زیبایی شکل گیردکه یکی از مراکز جذاب گردشگری در ایام نوروز به شمار میرود .همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f