تسنیم/ محمد اله‌داد در گفت و گویی با اشاره به نزدیک شدن دوران پیک مصرف برق اظهار داشت: علی‌رغم اینکه بارندگی و وضعیت سدها خوب بوده اما با توجه به ارزان بودن قیمت برق نگران افزایش مصرف هستیم به همین سبب جلسه‌ای در رابطه با آمادگی پیک بار در استانداری تشکیل داده و بحث‌هایی در رابطه با مدیریت مصرف صنایع و کشاورزان و سایر اصناف انجام شد.
وی افزود: حدود پنج میلیارد تومان در سال گذشته، پاداش همکاری به صنایع و کشاورزان داده شد، کسانی که در پیک همراهی داشته، مصرف آنها کمتر شده و یا کشاورزانی که در روز برق را در پیک مصرف نکردند، در آن ماه به آنها بخشودگی خورده است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی تصریح کرد: امسال همه فرصت‌های تشویقی برای مشترکان در نظر گرفته و داده‌ایم در ضمن بحث تغییر ساعات اداری نیز یادداشت شد که از ابتدای خرداد برنامه آن انجام می‌شود، در فصل پیک نیز احتمالا تغییر ساعات اداری انجام می‌شود.
اله‌داد ادامه داد: برای گذر آسان از پیک مصرف نیاز به همکاری مردم داشته که به شرط همکاری مردم در بخش‌های مختلف انشاء‌الله خاموشی در تابستان امسال نداریم.
وی بیان کرد: افزایش نرخ برق برای مصرف‌کنندگان معمولی و کم مصرف هفت درصد بوده که این افزایش مقدار بسیار کم بوده، نرخ برق کشور در سبد خانوار بسیار ارزان بوده و همین ارزانی سبب اصراف شده که هم برخلاف تعالیم اسلامی و هم برخلاف فرهنگ ایرانی است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f