فارس/ مدتی پیش شخصی در تماس با مرکز فوریت‌های پلیس 110 اذعان داشت که طلاجات کودک 3 ساله‌اش سرقت شده است که بلافاصله تیمی از مأموران کلانتری 11 شهرستان برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.
در تحقیقات اولیه مأموران انتظامی مشخص شد زمانی که مادر این کودک خردسال در یکی از شعب بانکی مشغول انجام کارهای بانکی‌اش بوده، فردی ناشناس طلاجات فرزندش را به سرقت برده است.
بنابراین گزارش با اعلام این موضوع بلافاصله تحقیقات تخصصی پلیس آغاز شد و سرانجام سرنخ‌هایی از فرد سارق به دست آمد.
محمدعقیل سلگی فرمانده انتظامی شهرستان شازند با بیان جزئیاتی از عملیات پلیس در شناسایی و دستگیری این فرد در جمع خبرنگاران گفت: با تکمیل تحقیقات سارق که خانمی میان‌سال بود، شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی دستگیر و سه قطعه طلای سرقت شده از او کشف شد.
وی اضافه کرد: فرد سارق در اعترافاتش معترف شد که در زمانی که مادر این کودک در حال انجام کارهای بانکی بوده است، با توجه به غفلت این مادر،‌ او با دادن چند شکلات و آب‌نبات، اعتماد کودک را جلب کرده و به‌آرامی سه النگوی او را از دستش بیرون آورده و بلافاصله بعد از سرقت از محل خارج می‌شود.
فرمانده انتظامی شهرستان شازند در پایان با توصیه به والدین گفت: به کودکان کم سن و سال خود بیاموزید که در اماکن عمومی از مقابل چشمان شما دور نشوند و هرگز به افراد غریبه اعتماد نکنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f