خبرگزاری صدا و سیما/ فرمانده انتظامی استان مرکزی از توقیف دو محموله انواع لوازم یدکی خارجی قاچاق خودرو به ارزش ۳۰ میلیارد ریال در عملیات روز گذشته پلیس در شهرستان شازند خبر داد.
سردار عزیزی در تشریح این خبر گفت: در تداوم طرح‌های عملیاتی پلیس در مبارزه با قاچاق کالا روز گذشته ماموران پلیس شهرستان شازند در تحقیقاتی از تردد دو دستگاه کامیون حامل کالای قاچاق از محورهای مواصلاتی این شهرستان با خبر شده و بلافاصله برنامه‌ریزی لازم را برای شناسایی و توقیف آنها آغاز کردند
وی افزود: روز گذشته ماموران انتظامی در یکی از محورهای مواصلاتی این شهرستان خودروهای مورد نظر را مورد شناسایی قرار داده و در برنامه ریزی عملیاتی انجام شده هر دو کامیون را متوقف کرده‌اند.
فرمانده انتظامی استان مرکزی ادامه داد: در بازجویی های مقدماتی ؛ رانندگان خودروها توقیفی مدعی بودند که بار خودروها دارای مدارک قانونی است و برای اثبات این مدارک به ماموران انتظامی ارائه دادند سردار عزیزی عنوانکرد: پس از تحقیق فراگیر مأموران انتظامی و استعلام از مبادی مربوطه مشخص شد که مدارک ارائه شده از سوی رانندگان کامیون ها فاقد اعتبار قانونی بوده و خودروهای حامل کالای قاچاق هستند.
وی خاطرنشان کرد: در بازرسی انجام شده از خودروها انواع لوازم یدکی خارجی قاچاق خودرو به ارزش تقریبی ۳۰ میلیارد ریال کشف شد .
عزیزی افزود: به علت عدم ارائه هرگونه گمرکی از سوی رانندگان وسایل نقلیه مورد نظر دو راننده متخلف دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f