باشگاه خبرنگاران/ فرماندار اردبیل گفت: نهاد‌های مردم‌محور و تشکل‌هایی که پایه‌های مردمی دارند در توسعه و عمران شهر‌ها بیشترین نقش را داشته‌اند.
جواد زنجانی، فرماندار اردبیل در همایش روز ملی شورا‌های اسلامی شهر و روستا گفت: پارلمان‌های محلی و منطقه‌ای که از بطن و متن مردم تشکیل شده‌اند همواره موفق بوده و نقش اساسی را در کشور ایفا کرده‌اند.
وی با اشاره به حضور چهار دوره‌ای در شورای شهر اردبیل افزود: ساختار‌های حاکمیتی هر زمان که به دست مردم سپرده شده به سمت توسعه یافتگی حرکت کرده‌اند و هرگاه که مردم را در تصمیم‌گیری‌ها و تصمیم‌سازی‌ها شریک کرده‌ایم قطعا به نفع شهر‌ها بوده است.
رئیس شورای برنامه‌ریزی شهرستان اردبیل بیان کرد: از آغاز روی کار آمدن شورا‌ها بالغ بر ۱۵۰ هزار نفر در شهرها، روستا‌ها و بخش‌ها به عنوان اعضای شورا بر سرکار آمده‌اند و در کنار دولتمردان با قبول مسئولیت نشان داده‌اند که مدیریت و نظارت مردمی مهمتر و موثق‌تر از تمرکز دولت در بدنه دولت است.
زنجانی همچنین نهاد‌های مردم‌پایه را عاری از هرگونه فساد اعلام کرد و گفت: اساس دموکراسی در نظام اسلامی ما مردم است و به عینه شاهد بودیم که در هر جا مردم به صورت مستقیم نظارت کرده و در امور دخالت داشته‌اند باب انتقاد نیز در آنجا باز بوده و راحت‌ترین و کم‌هزینه‌ترین راهکار برای توسعه پایدار و پیشرفت شهری بوده‌اند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253