باشگاه خبرنگاران/ معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از برگزاری سیزدهمین نمایشگاه توانمندی فرش دستباف در اردبیل خبر داد.
منصور پناهی، معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل در اولین جلسه کمیته فرش استان اردبیل با موضوع برگزاری سیزدهمین نمایشگاه فرش دستباف و جشنواره فروش فرش برای حمایت از تولید کنندگان فرش دستباف گفت: سیزدهمین نمایشگاه توانمندی فرش دستباف امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی اردبیل برپا خواهد شد.
وی تصریح کرد: سیزدهمین نمایشگاه توانمندی فرش دستباف از ۲۷ تیر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های اردبیل با هدف ترویج تعامل سازنده برای تبادل افکار فی مابین دست اندرکاران فرش دستباف استان اردبیل و سایر استان‌های مشارکت کننده و همچنین بهره مندی از تجارت تجار و فروشندگان از بازار‌های هدف داخلی می‌باشد.
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: برگزاری جشنواره حمایت از خریداران فرش و فروشندگان استان طرح شد که با شعار یک فروشگاه، یک نمایشگاه در سالجاری با همکاری اتحایه‌های مرتبط برگزار خواهد شد.
پناهی بیان کرد: هدف از این جشنواره یادآوری و معرفی فرش دستباف استان اردبیل به مصرف کنندگان بخصوص نسل جدید، ایجاد انگیزه و تحریک و رونق در بازار‌های داخلی، همچنین ایجاد اطمینان خاطر و جلب اعتماد مصرف کنندگان در انتخاب و خرید و فروش فرش دستباف خواهد بود.
وی افزود: مدت زمان برگزاری جشنواره فروش یک ماه بوده که تاریخ برگزاری متعاقبا اعلام خواهد شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253