باشگاه خبرنگاران/ استاندار اردبیل گفت: لازم است در حوزه گردشگری اقدامات ویژه‌ای انجام گیرد تا بتوانیم اردبیل را به برند گردشگری کشور تبدیل کنیم.
اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل در جلسه بررسی اعتبارات عمرانی و زیرساختی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، گفت: لازم است در حوزه گردشگری اقدامات ویژه‌ای انجام گیرد تا بتوانیم اردبیل را به برند گردشگری کشور تبدیل کنیم.
وی گفت: قابلیت‌هایی همچون آب درمانی ها، گردشگری سلامت، پل‌های معلق و پیست‌های اسکی می‌تواند اردبیل را در فصل سال به مقصد اصلی گردشگران داخلی و خارجی تبدیل کند.
استاندار اردبیل بیان کرد: احداث هتل‌های ۵ ستاره از جمله اصلی‌ترین زیرساخت‌هایی است که وجود آن برای پذیرایی از میهمانان ویژه و خارجی در استان لازم بود که در این خصوص نیز اقدامات قابل توجهی در حال انجام است.
نادر فلاحی، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل نیز در این جلسه افزود: با اقداماتی که در سطح استان در حال انجام است قطعا اردبیل در سال برقله گردشگری کشور قرار خواهد گرفت.

وی عنوان کرد: سعی ما جذب حداکثری بودجه‌ها در حوزه عمرانی و زیرساختی است تا بتوانیم برنامه‌های اداره کل را به صورت ویژه پیش ببریم.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253