باشگاه خبرنگاران/ معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل گفت: بیشترین میزان پرونده‌های ورودی به دستگاه قضایی اردبیل مربوط به خشونت است.
یوسف خدادادی، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل در جشنواره نوجوان سالم اردبیل گفت: برای کاهش خشونت‌های جامعه، باید آستانه صبر در افراد را افزایش دهیم و در این زمینه نیازمند ارائه آموزش‌های لازم به مردم و به ویژه دانش‌آموزان هستیم.
وی با بیان اینکه بیشترین آمار پرونده‌ها در استان اردبیل مربوط به خشونت است، افزود: برای کاهش آسیب‌های اجتماعی به خصوص خشونت و اعتیاد باید برنامه‌ها و فعالیت‌های خود را معطوف به مدرسه و خانواده بکنیم.
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل خشونت، اعتیاد و دعاوی خانوادگی را از جمله مشکلات اساسی در استان اردبیل برشمرد و بیان کرد: اگر پدر و مادر رفتارهای مناسبی با همدیگر داشته باشند و آرامش را در خانه حکمفرما کنند بدون شک جوانان رفتارهای مناسبی در جامعه خواهند داشت.
خدادادی افزود: مدارس نیز نقش تعیین کننده‌ای دارند و در صورتی که بتوانند برنامه‌های متناسب با دانش‌آموزان اجرا کنند و به آنان مهارت‌های رفتاری و کنترل خشونت را آموزش دهند، به یقین در کاهش آسیب‌های اجتماعی جامعه سهم زیادی را بر عهده خواهند گرفت.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253