آخرین خبر/ استاندار آذربایجان‌غربی با قدردانی از عملکرد مجموعه شرکت توزیع برق استان گفت: با افتتاح نیروگاه رشکان مشکلات برق استان حل می‌شود.
محمدمهدی شهریاری در جلسه کمیته بهبود بهره برداری از برق استان با قدردانی از عملکرد و تلاش مجموعه شرکت توزیع برق استان و مدیریت قابل تقدیر مهندس حسن‌بکلو در بهبود شاخص‌های برق استان گفت: شرکت توزیع برق عملکرد قابل قبولی را در بین دستگاههای خدمات رسان از خود ارائه کرده است .
وی اضافه کرد: عملکرد ایشان، رضایت مردم و ما را در پی داشته که بابت آن از ایشان و مجموعه شرکت توزیع برق استان تشکر و قدردانی می کنم.
مقام عالی استان با اشاره به شرایط خاص کشور اظهار کرد: با افتتاح نیروگاه 400 مگاواتی، ظرفیت استان به 1900مگاوات خواهدرسید و با این رقم، برای سال‌های آینده برای بخش‌های صنعتی و دیگر استان مشکلی نخواهیم داشت و امکان صادرات برق نیز در استان فراهم خواهدشد.
استاندار آذربایجان‌غربی تصریح کرد: با افتتاح این نیروگاه، بخش عمده‌ای از مشکلات استان مرتفع و با توجه به مرزی بودن آذربایجان‌غربی، امکان صادرات به کشورهای همسایه نیز فراهم می‌شود.همچنین با اشاره به خط رینک در حال احداث دور دریاچه ارومیه از اتمام فاز اول آن تا پایان سالجاری خبر داد .
ایشان در خاتمه با اشاره به اینکه توسعه استان تنها در گرو همدلی ووحدت می باشد اعلام کرد اتفاقات خوبی در حوزه سرمایه گذاری در استان درحال رخ دادن می باشد و این تنها با ایجاد فضای با نشاط وآرام برای سرمایه گذاران میسر خواهد شد .همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today
آخرین خبر آذربایجان غربی در سروش :
http://sapp.ir/Wazerbaijan.Online
آخرین خبر آذربایجان غربی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160890880Cb0c2e5d16b