آخرین خبر/ فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: 566 کیلو و 400 گرم مرفین در بازرسی از یک دستگاه تریلی کشنده در شهرستان قاینات کشف شد.
به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری پلیس، سردار مجید شجاع افزود: مأموران انتظامی شهرستان قاینات هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه تریلی کشنده مشکوک شدند و خودرو را متوقف کردند.
وی اظهار داشت: مأموران با توجه به حالات روانی و استرس راننده خودرو از وی درخواست مدارک شناسایی کردند که متهم با خودرو متواری شد اما با تلاش مأموران، خودرو توقیف و راننده آن دستگیر شد.
سردار شجاع گفت: مأموران در بازرسی از خودرو بیش از نیم تن مرفین که به طرز ماهرانه ای در خودرو جاساز شده بود کشف کردند که متهم دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.
وی بر مبارزه جدی و بی امان با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ تأکید کرد و یادآور شد: شهروندان در صورت مشاهده افراد و یا خودروهای مشکوک بلافاصله مراتب را با شماره تلفن و یا پیامک 110 به مرکز فوریت های پلیسی اطلاع دهند.
استان مرزی و کویری خراسان جنوبی با افغانستان مرز مشترک دارد و با 6 استان کشور همجوار است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان جنوبی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان جنوبی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKMM7H6Qgk9-pkB6w
آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today
آخرین خبر خراسان جنوبی در سروش :
http://eitaa.com/joinchat/159514624C135faa8fb7