ایرنا/ محمدرضا اسدی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مسابقات با 115 دوچرخه سوار در قالب 32 تیم به میزبانی استان البرز در باغستان غربی پارک کوهستان کرج برگزار شد.
وی بیان کرد: رقابت ها در 2 بخش جوانان و بزرگسالان به انجام رسید و تیم جوانان کراس کانتری آذربایجان غربی با کسب 104 امتیاز در رده سوم ایستاد.
وی ادامه داد: تیم «یک حال خوب تبریز» با 129 امتیاز قهرمان شد و تیم «خط پایان» خراسان رضوی نیز با 117 امتیاز به مقام نایب قهرمانی رسید.
رییس هیات دوچرخه سواری آذربایجان غربی گفت: اعزام «مسعود خاکی» نوجوان ملی پوش میاندوآبی /2 تا 9 اردیبهشت جاری/ به مسابقات 2019 قهرمانی آسیا ازبکستان افتخار دیگری برای ورزش استان بوده و بدون شک این رکابزن تجربیات ارزشمندی از این رویداد آسیایی اندوخته است.
امسال توجه به رده های سنی پایه و اجرای طرح استعدادیابی در دستور کار هیات دوچرخه سواری استان قرار گرفته و هفته گذشته نخستین دوره مسابقات استعدادیابی رده های سنی پایه دختر و پسر با معرفی نفرات برتر در ارومیه برگزار شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today
آخرین خبر آذربایجان غربی در سروش :
http://sapp.ir/Wazerbaijan.Online
آخرین خبر آذربایجان غربی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160890880Cb0c2e5d16b