فارس/دادستان سیروان با بیان اینکه پرونده سد «سیمره» درحال پیگیری است، گفت: به‌عنوان مدعی العموم، از حقوق مردم روستاهای آسیب‌دیده شهرستان سیروان در جریان سیل اخیر، کوتاه نمی‌آییم.
دادستان ایلام 3 روز پیش در نشست مشترک با مدیران اجرایی استان در مورد تعیین تکلیف باغات و مزارع خسارت‌دیده مردم روستای چم‌شیر سیروان، به دادستان شهرستان سیروان دستور داد تا هرچه زودتر به موضوع وارد شدن خسارت به مزارع «عرب رودبار» ورود کند و مدیر سد سیمره را به دلیل اهمال در انجام وظایف مورد بازخواست و تحت تعقیب قرار دهد.
در راستای این دستور، حامد سهرابیان دادستان سیروان صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: به‌عنوان مدعی العموم، از حقوق مردم روستاهای آسیب دیده شهرستان سیروان کوتاه نمی‌آییم.
وی افزود: در این خصوص جلساتی با حضور مسوولین کشوری و قضایی تشکیل شده؛ در این مسیر هیچگونه کوتاهی از احدی را بر نمی‌تابیم.
دادستان شهرستان سیروان تصریح کرد: مصوب شده تا مطابق قانون خرید و تملک اراضی و املاک برای اجرای برنامه‌های عمرانی دولت، در اسرع وقت نسبت به پرداخت بهای عادله اراضی و ابنیه اشخاص، حسب نظر هیئتی متشکل از 3 نفر کارشناس رسمی دادگستری، اقدام شود.
سهرابیان خاطرنشان کرد: در صورت اهمال هر مسؤولی با هر سمتی، برخورد قانونی و قاطع خواهیم کرد.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی