سازمان هواشناسی کشور/مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی در خصوص احتمال وقوع تگرگ و سیلاب ناگهانی طی پنجشنبه و جمعه 19 و 20 اردیبهشت 1398 در 5 استان هشدار داد.
احد وظیفه گفت: با اشاره به ورود سامانه بارشی از ظهر پنجشنبه 1398/2/19 از غرب کشور و آغاز بارش بصورت رگبار باران گاهی رعد وبرق و وزش باد شدید موقتی، افزود: با افزایش ناپایداری فصلی جو، احتمال وقوع تگرگ و سیلاب ناگهانی در دره ها و مناطق کوهستانی وجود دارد.
ساکنان استان‌های آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، نیمه جنوبی آذربایجان غربی، زنجان، کردستان، همدان، کرمانشاه، لرستان و ایلام طی پنجشنبه 98/02/19 و استان‌های اردبیل، گیلان، آذربایجان شرقی و دامنه های البرز مرکزی در شمال استان های تهران و البرز و قزوین طی جمعه 98/02/20 توصیه نمود: احتیاط لازم را در عبور و توقف مناطق کوهستانی به عمل آورند.
مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه شدت بارش‌ها بصورت رگبار باران گاهی رعد وبرق و وزش باد شدید موقتی می‌باشد، نسبت به احتمال وقوع تگرگ و سیلاب ناگهانی طی پنجشنبه در کردستان، شمال غرب همدان، زنجان، جنوب آذربایجان شرقی و جمعه در استان اردبیل، نیمه شرقی آذربایجان شرقی هشدار داد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ
آخرین خبر آذربایجان شرقی در سروش :
http://sapp.ir/Eazerbaijan.Online

آخرین خبر آذربایجان شرقی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157286400C8c8e888eaf

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی