باشگاه خبرنگاران/مدیریت فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری از راه اندازی سیماد ۳ در زنجان در چند روز آینده خبر داد.
فتحعلی بیگلو با اشاره به راه اندازی سیماد ۳ در زنجان گفت این سامانه مذکور از روز شنبه مورخ ۲۱/۰۲/۱۳۹۸ به طور رسمی در استان زنجان راه اندازی شده و به عنوان تنها سامانه مورد استفاده در انجام مراسلات الکترونیکی شبکه دولت در استان مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
وی به تاکیدات نهاد محترم ریاست جمهوری در خصوص ضرورت‌های راه اندازی و استفاده از این سامانه در کشور اشاره کرد و افزود: ضروری است تمامی دستگاه‌های اجرایی از سامانه سیماد ۳ استفاده نمایند.
بیگلو این سامانه را یکی از پیش نیاز‌های لازم و ضروری برای اتصال به سامانه رصد دانست و افزود: سامانه رصد سامانه‌ای است که دستورات و پی نوشت‌های رئیس محترم جمهور و مقامات ریاست جمهوری و گردش اکترونیکی بر خط مکاتبات دستگاه‌های اجرایی را به صورت درخت واره مورد پایش قرار داده و متناسب با سطوح دسترسی گزارش‌ها مربوطه را ارائه می‌نماید و لازم است دستگاه‌های اجرایی به منظور اتصال به سامانه رصد، استفاده از سامانه سیماد ۳ و انجام مراسلات الکترونیکی با این روش را در دستور کار خود قرار دهند.
مدیریت فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری در بخش دیگری از سخنان خود به برخی از مزایای اجرایی شدن این سامانه اشاره نموده و افزود: تسهیل در انجام مراسلات الکترونیکی بین استانی دستگاه‌های اجرایی، عدم وابستگی به تنظیمات و مرورگر خاص، کاربر پسند بودن، رابط کاربری ساده از جمله برخی از مزایای سامانه مذکور می‌باشد.
گفتنی است در طی جلسه‌ای آموزش‌های لازم برای تمامی نماینگان دستگاه‌های اجرایی استان انجام شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی