فارس/رئیس بنیاد مستضعفان گفت: امروز طی مراسمی در روستای «طاق گاورین» چرداول ۷۰۰ سند علوی ارائه خواهد شد که ۱۷۰ مورد آن مربوط به استان کرمانشاه است.
محمد سعیدی‌کیا، رئیس بنیاد مستضعفان گفت: از ابتدای اجرای طرح بنیاد علوی از سال 94 تاکنون ۱۱ هزار و ۱۰۰ سند به مردم ۱۷ استان کشور به‌صورت رایگان ارائه شده است.
وی افزود: امروز طی مراسمی در روستای طاق گاورین چرداول ۷۰۰ سند علوی ارائه خواهد شد که ۱۷۰ مورد آن مربوط به استان کرمانشاه است.
رئیس بنیاد مستضعفان خاطرنشان کرد: تا پایان امسال ۱۲ هزار سند املاک علوی در کشور واگذار می‌شود.
وی بیان داشت: افرادی که منازل آنان فاقد سند و جزو املاک بنیاد است برای ثبت زمین به اداره کل اموال و املاک استان ایلام مراجعه کنند.
سعیدی‌کیا عنوان کرد: زمین‌های بنیاد علوی زمین‌هایی است که در دوره پهلوی اول و دوم از مالکان آن گرفته شده و به‌نام بنیاد پهلوی سند خورده بود. این زمین‌ها پس از انقلاب در اختیار بنیاد مستضعفان قرار گرفت و با تاسیس بنیاد علوی به این بنیاد رسید.
لازم به ذکر است، تاکنون ۳ هزار و ۵۰۰ سند علوی در شهرستان‌های ایوان، چرداول و سیروان ارائه شده است.
گفتنی است، روستای طاق گاورین از توابع بخش مرکزی شهرستان چرداول در دهستان بیجنوند است که جمعیت آن ۶۰۰ نفر(۱۳۰ خانوار) است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی