شبستان/ سرهنگ شجاعی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی باند سارقان به عنف با ۴۰ فقره سرقت را در شیراز دستگیر کردند، گفت: ۳۵ تن شکر احتکار شده در شیراز توسط ماموران نیروی انتظامی کشف شد.
«سرهنگ فرج شجاعی» با بیان اینکه ماموران نیروی انتظامی ۵۳ تن شکر را در یک انبار کشف کردند، گفت: بر اساس نظر کارشناسان ارزش شکر‌های مکشوفه، ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.
رئیس پلیس آگاهی استان فارس افزود: در این خصوص یک متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.
وی اعلام کرد: برخورد با قاچاقچیان کالا در دستور کار نیروی انتظامی فارس قرار دارد و برابر قانون با آنان برخورد قاطع می‌شود.
شجاعی با بیان اینکه نیروی انتظامی باند سارقان به عنف با ۴۰ فقره سرقت را در شیراز دستگیر کردند، اظهار کرد: اعضای این باند سه نفره با موتورسیکلت و پوشاندن چهره خود، شهروندان را با سلاح سرد تهدید و اقدام به سرقت وجوه نقد و گوشی تلفن همراه می‌کردند.
رئیس پلیس آگاهی استان فارس خاطرنشان کرد: ماموران با شناسایی مخفیگاه اعضای این باند، سارقان را شناسایی و در یک عملیات ضربتی آن‌ها را دستگیر کنند.
وی با بیان اینکه سارقان در بازجویی به ۴۰ فقره سرقت به عنف اقرار کردند، عنوان کرد: متهمان تحویل مراجع قضایی و از آن طریق روانه زندان شدند، مردم حتی الامکان از تردد در مکان‌های خلوت به ویژه در ساعات پایانی شب خودداری کنند و در مسافرت‌ها سعی کنند در مکان‌هایی استراحت کنند که امنیت کافی داشته باشد.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913