ایرنا/کارشناس سازمان هواشناسی گفت: برای بیشتر مناطق کشور بارندگی پیش‌بینی شده است و امروز بارش‌ها در استان‌های کردستان، کرمانشاه، زنجان، اردبیل، آذربایجان شرقی و نیمه جنوبی آذربایجان غربی شدت خواهد داشت.
امین حسین نقشینه روز پنجشنبه افزود: امروز با نفوذ جریانات خنک شمالی بر روی سواحل دریای خزر، کاهش دما برای استان های واقع در سواحل شمالی پیش بینی می شود؛ با این پیش بینی دمای هوای رشت 5 درجه کاهش خواهد یافت.
نقشینه ادامه داد: همچنین از بعدازظهر امروز و فردا (جمعه) باد و گردوخاک برای جنوب غرب کشور پیش بینی شده که کیفیت هوا را کاهش می دهد.
وی یادآور شد: فردا (جمعه) هم بارش ها در استان های اردبیل، آذربایجان شرقی، دامنه های البرز مرکزی در شمال استان های قزوین، البرز و تهران شدید خواهد بود.
نقشینه افزود: روز شنبه، این سامانه بارشی در نیمه غربی و جنوبی تضعیف می شود اما در نوار شرقی و سواحل دریای خزر بارندگی خواهیم داشت که این بارش ها هم در سواحل دریای خزر پراکنده است.
کارشناس سازمان هواشناسی طی هشداری اعلام کرد: بارش های امروز در جنوب آذربایجان شرقی، زنجان، کردستان و شمال غرب همدان شدید خواهد بود و فردا، در استان اردبیل و نیمه شرقی آذربایجان شرقی با توجه به رگباری بودن بارش ها که همراه با وزش باد شدید و گاهی رعد و برق است، احتمال وقوع تگرگ و سیلاب ناگهانی وجود دارد.

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی