مهر/ سرهنگ علی کریمی صبح پنج شنبه در جمع خبرنگاران به میزبانی کلانتری ۱۱ شاهرود بابیان اینکه طرح جمع‌آوری قلیان‌خانه‌ها و پاتوق معتادان در راستای طرح امنیت اجتماعی و افزایش امنیت روانی شهروندان انجام می‌شود، ابراز داشت: با توجه به شناسایی که از قبل صورت گرفته بود با همکاری دادستان شاهرود نسبت به جمع‌آوری و پلمپ پاتوق‌ها، کافه‌ها و قلیان‌خانه‌های سطح شهر اقدام شد.
وی ضمن بیان اینکه انواع اموال مسروقه، ادوات شکار، سلاح سرد از این قلیان خانه‌ها شناسایی و کشف‌شده است، افزود: ضمن تعامل و همکاری با دستگاه قضا در عملیات ضربتی شب گذشته ۲۰ پاتوق شامل قلیان خانه‌ها و کافه‌ها بازرسی و این تعداد واحد پلمپ شد.
فرمانده انتظامی شاهرود بابیان اینکه مقدار قابل‌توجهی مواد مخدر نیز طی همین بازدیدها از کافه‌ها و قلیان خانه‌ها کشف شد، ابراز داشت: ۴۰۰ قلیان، دو سلاح گرم، تعداد ۳۰ قبضه اسلحه سرد و ۲۰ کیلو توتون از جمله مواردی است که در این ۲۰ پاتوق کشف و ضبط‌شده است.
کریمی از دستگیری سه سارق و ۳۰ معتاد متجاهر و موادفروش طی شبانه‌روز گذشته از این کافه‌ها خبر داد و تصریح کرد: با توجه به اشراف اطلاعاتی پلیس این کشفیات و دستگیری‌ها صورت گرفته است که البته این به معنای اتمام طرح نیست و مبارزه با مواد مخدر همچنان در سطح شهرستان ادامه خواهد داشت.
وی بابیان اینکه نیروی انتظامی به دنبال افزایش امنیت در جامعه است، افزود: با توجه به اینکه ایجاد امنیت اجتماعی مهمترین مطالبه مردم شهرستان شاهرود است لذا طرح‌هایی نظیر شناسایی و پلمب پاتوق‌های عرضه قلیان و کافه‌ها در دستورکار قرار دارد و همواره این طرح با جدیت بیشتر پیگیری می‌شود.
در این نشست رئیس بهزیستی شاهرود، معاون دادستان، معاون سیاسی، اجتماعی و فرهنگی فرماندار، نماینده شهرداری و امام جمعه موقت شاهرود نیز حضور داشتند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c