آخرین خبر/ رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری سارق جیب بر 62 ساله با بیش از 50 فقره سرقت خبر داد
سرهنگ محمد نادربیگی در تشریح این خبر گفت: در پی گزارشات متعدد از سرقت کیف و لوازم داخل آن در مترو کرج موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان با همکاری ماموران کلانتری 38 بنفشه با انجام اقدامات فنی و پلیسی در مترو کرج در نهایت موفق دستگیری خانمی 62 ساله که در حین سرقت از یکی از شهروندان بود شدند.
این مقام انتظامی ادامه داد:متهم ابتدا هرگونه سرقت را انکار می کرد اما در مواجه با مدارک کارآگاهان به ناچار لب به سخن گشوده و به 50 فقره سرقت در داخل مترو اعتراف کرد.
سرهنگ نادر بیگی ادامه داد: متهم با حضور در اماکن شلوغ و پرجمعیت مانند ایستگاه مترو و استفاده از پوشش چادرمشکی به منظور پوشش دهی سرقت از غفلت شهروندان سوء استفاده کرده و اقدام به سرقت و جیب بری با شیوه دست بردن به داخل کیف مالباختگان و سرقت محتویات داخل آن می کرد .
رئیس پلیس آگاهی استان البرزدر پایان به شهروندان توصیه کرد: در زمان تردد در اماکن شلوغ و پرتردد مراقب اموال خود بوده و از حمل پول زیاد ، کارت های بانکی و وسایل ارزشمند مانند طلاو زیورآلات در کیف خود خودداری کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af