رکنا/نشت گاز شهری و انفجار آن، مرگ دلخراش یک بانوی میانسال را در خیابان نجات الهی جنوبی در پی داشت.
در پی تماس اهالی محله خیابان نجات الهی با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه، نیروهای عملیات ایستگاه 18، 40 و نجات 14 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران، ساعت 3 بامداد امروز به سمت خیابان نجات الهی جنوبی، تقاطع خیابان لباف، کوچه علایی حرکت کردند.
امیر هاتفی مدیر منطقه پنج عملیات آتش‌نشانی تهران، در این باره گفت: در یک ساختمان دو طبقه بر اثر نشت گاز شهری و انفجار مهیب، آوار رخ داده و 8 نفر از ساکنین مصدوم و یک نفر در زیر آوار گرفتار شده بود.
وی افزود: این حادثه موجب آتش‌سوزی و تخریب ساختمان مجاور و بروز خسارت مالی فراوان به ساختمان‌های اطراف و شکسته شدن شیشه‌های همسایگان دیگر شده بود.
هاتفی تصریح کرد: با رسیدن آتش‌نشانان به محل حادثه گروهی از نیروها به خاموش کردن آتش‌سوزی و گروهی دیگر مشغول خارج کردن هشت مصدوم این حادثه شامل4 مرد و 4 زن شدند.
وی با اشاره به مداوای سرپایی سه نفر از آنها به صورت سرپایی افزود: حال عمومی 5 نفر از مصدومان توسط عوامل اورژانس وخیم اعلام شد که همه آنها به مرکز درمانی اعزام شدند.
هاتفی خاطرنشان کرد: همزمان گروه دیگری از آتش‌نشانان پس از ایمن سازی‌های لازم شروع به آوار‌برداری اصولی کردند و پس از جست‌و‌جو در محل حادثه در یکی از اتاق خواب‌ها، بانوی 45 ساله‌ای را در زیر حجم زیادی از آوار یافته و آنها را خارج کردند.
وی گفت: با حضور کادر پزشکی اورژانس در محل حادثه، متأسفانه پس از انجام معاینات پزشکی، مرگ بانوی میانسال بر اثر شدت جراحات وارده اعلام شد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651