آخرین خبر/ فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری اعضای باند 2 نفره سارقان به عنف که تحت پوشش مسافرکش نما، اقدام به 50 فقره سرقت از شهروندان کرده بودند در شیراز ‌خبر داد .
سردار احمدعلی گودرزی گفت: در پی شکایت تعدادی از خانم‌ها مبنی بر اینکه هنگامی که به عنوان مسافر سوار خودرو شدیم ناگهان سرنشین با تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت طلا، موبایل، وجه نقد و دیگر اشیای ما کرده است؛ موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.
گودرزی گفت: در بررسی ها مشخص شد سارقان با 2 سواری سمند و پژو 405 دارای آرم تاکسی که پلاک های آن‌ها مسروقه و دست نویس بود، تحت پوشش مسافر کش، افراد عبوری را سوار و در مکان های خلوت با تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت اموال آنان شامل گوشی تلفن همراه، وجه نقد، ساعت، انگشتر و عابر بانک می کنند.
فرمانده انتظامی استان فارس افزود: در این راستا ماموران پلیس آگاهی پس از گشت زنی های محسوس و نامحسوس و استفاده از منابع خبری مو شدند 2 نفر سارق را شناسایی و دستگیر کرده و برای ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل کنند .
این مقام ارشد انتظامی در فارس با بیان اینکه متهمان در بازجویی فنی و تخصصی و مواجه شدن با ادله و مستندات پلیس به 50 فقره سرقت به عنف اقرار کردند، گفت: این سارقان مسافرکش نما تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شدند .
فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه تا کنون 40 نفر از شکات شناسایی شده‌اند، به شهروندان توصیه کرد حتی الامکان برای جابه جایی از ناوگان حمل و نقل عمومی شامل اتوبوس، تاکسی و آژانس مسافربری استفاده کنندهمراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913