باشگاه خبرنگاران/ سردار علیرضا مظاهری فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: در پی اعلام چندین مورد شکایت مبنی بر اینکه فردی با هویت معلوم اقدام به کلاهبرداری از چند شهروند در سطح استان کرده بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه کارآگاهان با انجام یکسری اقدامات فنی و پلیسی و بررسی اظهارات شاکیان پرونده موفق شدند فرد مورد نظر را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر کنند، افزود: این فرد در تحقیقات به عمل آمده اعلام کرد که از شهروندان مبالغی را برای خرید ارز ارزان قیمت دریافت می‌کرده و سپس متواری می‌شد.
سردار مظاهری با اشاره به اینکه این فرد تا کنون از تعداد ۱۰ نفر از شهروندان به این روش کلاهبرداری کرده است، گفت: در مجموع مبلغ کلاهبرداری این فرد از شهروندان ۳۵ میلیارد ریال برآورد شده است.
فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه متهم نهایتا بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد، از شهروندان خواست تا با توجه به هشدار‌های پلیس در دام این افراد گرفتار نشوند و در صورت اطلاع از اینگونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45