صدا و سیما/ امام جمعه شیروان در خطبه های نماز جمعه با تشکر از اقدام شورای عالی امنیتملی و حرکت رئیس جمهور علیه بدعهدی های آمریکا و اتحادیه اروپا، گفت: این یک اقدام انقلابی است.
حجت الاسلام کوثری با بیان اینکه دشمن جز خسارت و بدبختی چیز دیگری ندارد، از مردم خواست با اتکا به توانایی و اتحاد و همدلی، در مسیر توسعه قدم بردارند و با پیروی از ولایت، نقشه های شیطانی دشمنان را خنثی کنند.
حجت الاسلام محمدیان خطیب جمعه اسفراین گفت: سیاست های خصمانه دولت آمریکا علیه ایران و خروج ترامپ از برجام در طی یکسال گذشته نشان می دهد که آمریکا عهدشکن و ناقض حقوق بین الملل بوده و نباید در هیچ موضوعی طرف مذاکره با ایران باشد.
حجت الاسلام احمدزاده خطیب جمعه آشخانه گفت: خواسته بحق ملت ایران، ملاک عمل قراردادن منویات رهبری، مقابله قاطع با تورم و گرانی، بی اعتمادی به بیگانگان، تسلیم نشدن در برابر زیاده خواهی استکبار و از جمله درباره قرارداد ننگین ۲۰۳۰ است.
حجت الاسلام نوروزی امام جمعه فاروج با اشاره به توطئه های دشمنان وامریکا برای جدایی ملت از دولت و حکومت گفت: یکی از عوامل فشارهای اقتصادی، آنهایی هستند که در کشور چهارفصل و پر نعمت ایران، احتکار می کنند. لذا باید فرهنگی عمومی جامعه اصلاح شود.
حجت الاسلام موسوی امام جمعه جاجرم با اشاره به بدعهدی های آمریکا در اجرای برجام گفت: ملت ایران به عنوان سرباز ولایت، متحد و منسجم هستند و به حول و قوه الهی، شکست مستکبران به زودی اتفاق خواهد افتاد.
حجت الاسلام تاتاری خطیب جمعه گرمه با اشاره به گرانی های اجناس بازار گفت: مسئولان باید بهتر مدیریت کنند و مردم نیز برای ارزان شدن اقلام مورد نیاز، با مسئولان همکاری کنند.
و حجت الاسلام نادعلیزاده امام جمعه راز هم گفت: آمریکائی ها در چند سال اخیر سیاست تهاجمی دربرابر کشور و ملت ما را افزایش دادند تا ما را در برابر خواسته های نامشروع خود تسلیم کنند اما موفق نشدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45