مهر/ سید حسن موسوی در گفتگویی ضمن تائید خبر اتمام کار صادقی در مسند شهرداری میامی، بیان کرد: صادقی استعفایی را تنظیم و مصرّ به این امر بود، وی حتی در بدو تقدیم استعفای خود به شورای شهر وسایل و لوازم خود را نیز به شهر زادگاهش راهی کرد و حتی منتظر پذیرفتن استعفا از سوی شورا هم نماند.
وی افزود: خود صادقی در شهر میامی حضور داشت اما در بدو ارائه استعفای خود به شورای شهر تمام لوازم خود را به زادگاهش منتقل کرد این در حالی بود که تا مطرح کردن این استعفا در شورای شهر ۱۰ روزی زمان نیاز بود.
عضو شورای شهر میامی گفت: وقتی شورای شهر دید که صادقی این چنین تاکید به عدم ادامه همکاری دارد در نهایت تصمیم گرفت تا استعفای وی را بپذیرد.
موسوی درباره شائبه برکناری و یا استعفای اجباری وی، بیان کرد: چنین چیزی نبوده و صرفاً شخص صادقی تمایل به ادامه همکاری نداشت وگرنه شورای شهر در ابتدا هم تمایل به رفتن او نداشت.
وی در پاسخ به پرسشی درباره رضایت شورا از عملکرد صادقی، افزود: شورای شهر میامی به وی و کارنامه‌اش نمره قبولی می‌دهد.
عضو شورای شهر میامی درباره عدم حضور صادقی در نوروز ۹۷ و ۹۸ نیز گفت: چنین چیزی نبوده و وی در ایام نوروز در شهرداری حضور داشت و حتی در نوروز ۹۸ و در زمان بحران کالپوش در این بخش هم حضور یافت.
موسوی درباره گزینه‌های احتمالی شهرداری، بیان کرد: فعلاً دو گزینه مطرح هستند که شهردار موقت یعنی محمود صائمی یکی از این گزینه‌ها است و گزینه دوم را فعلاً رسانه‌ای نمی‌کنیم.
وی تصریح کرد: محمود صائمی در حال حاضر سرپرستی شهرداری میامی را بر عهده دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c