آخرین خبر/ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور، سه میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان برای ساخت ۱۲۵ واحد مسکونی در مناطق سیل زده، به عنوان سهم حضور دانشگاه علوم پزشکی شیراز در پویش ملی بهار همدلی در نظر گرفته است.
دکتر «علی بهادر» با اعلام این خبر گفت: بر اساس تعیین سهمیه دانشگاه های علوم پزشکی کشور برای حضور در پویش ملی بهار همدلی، سه میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان به عنوان سهم مشارکت این دانشگاه در نظر گرفته شده است.
او ادامه داد: این مبلغ به عنوان سهم مشارکت دانشگاه علوم پزشکی شیراز در حمایت از ساخت ۱۲۵ واحد مسکونی برای هموطنانی که در حوادث سیل اخیر، مسکن خود را از دست داده اند در نظر گرفته شده که مقدمات جمع آوری این مبلغ نیز آغاز شده است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به این موضوع که بالاترین سهم مشارکت در این پویش ملی به این دانشگاه اختصاص داده شده، اظهار کرد: بر اساس سهمیه بندی تعیین شده، دانشگاه علوم پزشکی شیراز به عنوان بالاترین میزان مورد انتظار مشارکت در نظر گرفته شده و چنین انتظاری نشان دهنده شان و جایگاه این مرکز عالی آموزش پزشکی در سطح کشور است.
دکتر بهادر افزود: بر اساس توافقات انجام شده، به ازای هر ۳۰ میلیون تومان مبلغ اهدا شده از سوی هر دانشگاه، مبلغ ۶۰ میلیون تومان نیز از سوی دولت به آن افزوده شده و با مجموع مبلغ نود میلیون تومان، یک واحد مسکونی برای سیل زدگان ساخته شده و به نام دانشگاه اهداء کننده ثبت می شود.
او یادآور شد: دانشگاهیان علوم پزشکی شیراز همواره و در تمامی بزنگاه های لازم و هر جا که هموطنان ما احساس نیاز کرده اند، در امدادرسانی و حضور در کار خیر پیشگام بوده و هرگز مردم خود را تنها نگذاشته اند و این بار نیز خانواده بزرگ علوم پزشکی شیراز، نقش خود را در این پویش ملی به خوبی ایفاء می کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز از تمامی کارکنان، اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه دعوت کرد تا با حضور پر رنگ در این پویش ملی، علاوه بر انجام کار نیک، برگ زرین دیگری را در دفتر سراسر افتخار دانشگاه علوم پزشکی شیراز ثبت کنند
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913