شبستان/ «علی رحیمی» در گفتگویی اظهار داشت: به مناسبت ماه مبارک رمضان و ولادت امام حسن مجتبی (ع) که در این ماه مبارک قرار دارد، طرح نذر نان رایگان توسط این کانون اجرا می شود.
مدیر کانون فرهنگی هنری جوادالائمه قزوین ادامه داد: هدف از این برنامه ترویج و فرهنگ سازی این سنت حسنه به خصوص در بین نسل جوان و نوجوان بوده چرا که انجام کار خیر و کمک به دیگران موجب تقویت معنویت و آمرزش گناهان بانیان این برنامه می شود.
وی عنوان کرد: برنامه نذر نان رایگان در محله راه آهن قزوین انجام می شود و حرکت خودجوش مردمی بوده و همه در این طرح دعوت هستند و هر کس نسبت به وسع مالی که دارد، می تواند در این کار خیر مشارکت داشته باشد.
رحیمی تأکید کرد: نوجوانان هم می توانند حتی با پرداخت مبلغ یک نان در این طرح سهیم باشند و این اقدام ایجاد انگیزه در قشر نوجوان کرده و فلرهنگ کمک به همنوع را از سنین پایین در افراد تقویت می کند.
وی خاطر نشان کرد: مردم خیر می توانند از طریق این کانون، کمک های خود را به منظور نذر نان رایگان داشته باشند؛ این برنامه وسط هیئت امنای مسجد جوادالائمه (ع)، پایگاه مقاومت بسیج شهید حسن پور و کانون فرهنگی هنری جوادالائمه قزوین اجرایی می شود.
مدیر کانون فرهنگی هنری جوادالائمه قزوین یادآور شد: این کانون علاوه بر طرح مذکور، برنامه هایی را هم در ماه مبارک رمضان برگزار می کند که جزء خوانی قرآن کریم، بیان احکام، محفل انس با قرآن، تفسیر قرآن، افطاری ساده و غیره از جمله برنامه های کانون فرهنگی هنری جوادالائمه در ماه مبارک رمضان در محله راه آهن قزوین است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today
آخرین خبر قزوین در سروش :
http://sapp.ir/Qazvin.online
آخرین خبر قزوین در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156172288C0d51a863e9

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی