باشگاه خبرنگاران/نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: متأسفانه در حادثه آتش‌سوزی بازار تبریز حدود ۱۲۰ مغازه دچار خسارت صد‌در‌صدی شده‌اند که ۸۰ درصد از این مغازه‌ها زیرپوشش بیمه بوده‌اند.
زهرا ساعی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حادثه آتش‌سوزی بازار تبریز اظهار داشت: امیدوارم با برنامه‌ریزی‌های دقیق‌تر و تلاش‌های ارزنده مدیران و برنامه‌ریزان شهری دیگر شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم.
وی افزود: همکاری بازاریان و مسئولان سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، سازمان‌های خدمات‌رسان، شهرداری و آتش‌ نشانی باید از تکرار چنین حوادث تلخ پیشگیری کند و با تدبیر دولت، شورای شهر، شهرداری و بیمه خسارات مالی بازاریان در حد مقدورات جبران شود.
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی افزود: متأسفانه در حادثه آتش‌سوزی بازار تبریز حدود ۱۲۰ مغازه دچار خسارت صد‌در‌صدی شده‌اند که ۸۰ درصد از این مغازه‌ها زیر پوشش بیمه بوده‌اند و طبق پیگیری‌های انجام‌شده خوشبختانه با تدابیر مسئولان شهری نمایندگان بیمه‌های استان از صبح روز بعد از حادثه برای پرداخت سریع هزینه‌ها در بازار تبریز مستقر هستند و بنده نیز همچنان پیگیر مشکلات این عزیزان خواهم بود.
ساعی همچنین با بیان اینکه اطفای به‌موقع حریق توسط آتش‌نشانان تبریزی قدم بسیار مهم و ارزشمندی در جهت حفظ این اثر مهم تاریخی و هویتی شهرمان بود" ابراز کرد: نیاز و ضرورت جدی وجود دارد تا علت وقوع چنین اتفاقات تلخ و زیان‌بار، توسط کارشناسان محترم ریشه‌یابی شود تا نسبت به رفع عارضه‌ها اقدامات فنی و علمی صورت گرفته تا دوباره شاهد چنین حوادثی نباشیم.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی همچنین گفت: باید تمامی متولیان امر و دستگاه‌های اجرایی با همکاری یکدیگر قدم‌هایی برای افزایش قدرت مقابله با بحران در شرایط ویژه بردارند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ
آخرین خبر آذربایجان شرقی در سروش :
http://sapp.ir/Eazerbaijan.Online

آخرین خبر آذربایجان شرقی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157286400C8c8e888eaf

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی