آنا/ مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌غربی گفت: حضور در دانشگاه و آشنایی با مشاغل مختلف، فرصت مناسبی برای ایجاد و تقویت روحیه خلاق در دانش‌آموزان است.
علی گلابی‌رضایی با توجه به بازدید دانش‌آموزان از امکانات و محیط دانشگاه‌ها اظهار کرد: حضور در محیط‌های دانشگاهی و آشنایی با مشاغل مختلف، فرصت مناسبی برای ایجاد و تقویت روحیه خلاقیت و نوآوری در دانش‌آموزان است.
وی با تأکید بر ضرورت آشنایی دانش‌آموزان با رشته‌های دانشگاهی قبل از انتخاب رشته عنوان کرد: هفته مشاغل، فرصت خوبی برای انتخاب شغلی دانش‌آموزان است و واحد ارومیه در این راستا به برگزاری تورهای آموزشی دانش‌آموزان سال آخر دبیرستان اقدام کرد؛ اما نباید این موضوع صرفاً محدود به هفته نخست اردیبهشت به‌عنوان هفته مشاغل شود.
مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه با دارابودن امکانات آموزشی، کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های مجهز، محیط علمی مناسبی برای دانش‌آموزان برای ادامه تحصیل است.
گلابی‌رضایی با بیان اینکه بازدیدها در راستای تقویت و کیفیت‌بخشی به موضوع هدایت تحصیلی و به منظور کمک به دانش‌آموزان در انتخاب رشته تحصیلی آگاهانه با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی و مدارس صورت می‌گیرد، گفت: در پایان بازدید از واحد ارومیه بر اساس نتایج نظرسنجی بسیاری از دانش‌آموزان این بازدیدها را مثبت ارزیابی کردند.
وی با بیان اینکه بازدید و حضور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه این امکان را به دانش‌آموزان می‌دهد تا متناسب با استعدادها، توانمندی‌ها، رغبت‌ها، نیازها، محدودیت‌های شخصی و محیطی، هوش و امکانات محیطی و بازار کار نسبت به انتخاب رشته تحصیلی مناسب که در نهایت منجر به انتخاب شغل مورد علاقه می‌شود، اقدام کنند، تصریح کرد: در این بازدیدها تعدادی از استادان دانشگاه با حضور در جمع دانش‌آموزان به توضیح موارد مربوط به حوزه‌های علمی آموزشی خود پرداختند.
گلابی‌رضایی با اشاره به تأکید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌غربی به تقویت ارتباط دانشگاه با تمام اقشار جامعه خاطرنشان کرد: این دانشگاه آماده همکاری همه‌جانبه با مدارس استان برای بازدید از امکانات واحدهای دانشگاهی و انتخاب رشته دانش‌آموزان است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today
آخرین خبر آذربایجان غربی در سروش :
http://sapp.ir/Wazerbaijan.Online
آخرین خبر آذربایجان غربی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160890880Cb0c2e5d16b