فارس/ معاون نظارت سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر کرج گفت: طرح برخورد با مسافربرهای شخصی به‌منظور صیانت از منافع تاکسیرانان و همچنین برخورد با عاملان نقض قوانین عبور و مرور شهری و جلوگیری از فعالیت تاکسی‌های شهرهای اقماری اجرایی می‌شود.
محسن امیدوار حسینی گفت: طرح برخورد با مسافربرهای شخصی به‌منظور صیانت از منافع تاکسیرانان و همچنین برخورد با عاملان نقض قوانین عبور و مرور شهری و جلوگیری از فعالیت تاکسی‌های شهرهای اقماری اجرایی می‌شود.
وی افزود: یکی از وظایف سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کرج حفاظت از منافع تاکسیرانان و به معنای دقیق‌تر حمایت از کسانی است که برای جابجایی مسافر در سطح شهر، مجوزهای لازم را اخذ نموده‌اند.
معاون نظارت سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر کرج با اشاره به رواج بی‌قانونی در بین برخی خودروهای مسافربر شخصی اضافه کرد: اینکه هر خودرویی اقدام به سوار نمودن مسافر کرده و به هیچ نهادی نیز پاسخگو نباشد، می‌تواند محل وقوع بسیاری از تخلفات و ناهنجاری‌های اجتماعی گردد، چه اینکه نبود اهرم‌های نظارتی موجب می‌شود تا هر نوع رفتار یا اقدامی از سوی رانندگان این خودروها در برخورد با شهروندان سر بزند.
امیدوار گفت: در این طرح که به‌صورت دوره‌ای و در نقاط پرتردد شهر اجرایی می‌شود، عوامل نظارت سازمان با همراهی مأموران راهنمایی و رانندگی اقدام به توقف این خودروها و اعمال جریمه و اخذ مدارک می‌نمایند.
وی در پایان گفت: باوجود ۱۳ هزار تاکسی در شهر کرج، فعالیت تاکسی‌های شهرهای اقماری در سطح شهر کرج و اقدام به جابجایی مسافر فاقد هرگونه توجیه قانونی و منطقی بوده و سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر به‌عنوان حافظ منافع تاکسیرانان کرجی، با این بی‌قانونی برخورد قاطع خواهد نمود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af