فارس/رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان از کشف احتکار خرما و برنج از منزل مسکونی در زنجان خبر داد و گفت: طبق بررسی بازرسان از این انبار 6 تن برنج به ارزش 90 میلیون تومان و 21 تن خرما به ارزش 240 میلیون تومان کشف و ضبط شد.
ناصر فغفوری اظهار کرد: هر سال همزمان با ماه مبارک رمضان طرح تشدید بازرسی‌ها اجرایی می‌شود.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با بیان اینکه با آغاز ماه رمضان و افزایش تقاضا برای برخی مواد غذایی به ویژه اقلام پروتئینی، برنج، روغن، قند و شکر، خرما، شیرینی‌های پرمصرف و مرسوم، این طرح در کل استان اجرایی می‌شود، اضافه کرد: در قالب این طرح بازرسان از مراکز مختلف بازرسی می‌کنند.
وی با اشاره به اینکه بسیاری از بازرسی‌ها بر اساس گزارشات مردمی انجام می‌شود، تصریح کرد: گزارش‌های مردمی در این زمینه بسیار تاثیرگذار بوده و کمک شایانی به بازرسان کرده است.
فغفوری از مردم خواست: در صورت مشاهده گرانفروشی، کم فروشی، تقلب، عدم درج قیمت از سوی واحدهای صنفی مراتب را به ستاد خبری 124 منعکس کنند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان در ادامه از کشف احتکار خرما و برنج از یک منزل مسکونی خبر داد و گفت: این انبار در سامانه جامع انبارها ثبت شده است.
وی تصریح کرد: طبق بررسی بازرسان از این انبار 6 تن برنج به ارزش 90 میلیون تومان و 21 تن خرما به ارزش 240 میلیون تومان کشف و ضبط شد.
فغفوری گفت: هدف از اجرای طرح تشدید نظارت بر بازار تامین و توزیع به موقع کالاهای پرتقاضا با هدف تسهیل و تسریع در تامین و دسترسی مردم به این کالاها با قیمت مصوب و مناسب است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی