خبرآنلاین/در نشست خبری مدیر ستاد دیه‌ استان جمعی از خبرنگاران با پرداخت مبلغی اعلام کردند یک زندانی غیرعمد را پرداخت خواهند کرد.
خبرنگاران حاضر در نشست خبری مدیر ستاد دیه‌ استان به صورت خودجوش پیشنهاد آزادی یک زندانی غیرعمد را ارائه کرده و با پرداخت مبلغی اعلام کردند تا روز جشن گلریزان در ۲۱ اردیبهشت با همکاری یکدیگر هزینه آزادی یک زندانی را پرداخت می‌کنند .
رسول تقی‌ پور مدیر ستاد دیه‌ استان با قدردانی از این حرکت خداپسندانه خبرنگاران گفت: باوجود خیرانی‌ همچون شما عزیزان، استان آذربایجان شرقی سال های متمادی رتبه نخست آزادی‌ زندانیان را در کشور داشته یا جزو اولین ها بوده است .
وی با دعوت از عموم مردم برای شرکت در جشن گلریزان ۲۹ اردیبهشت گفت: امیدوار هستیم امسال هزینه آزادی نزدیک ۴۰ الی ۵۰ زندانی غیرعمد را در جشن گلریزان تامین و آنها را به آغوش گرم خانواده برسانیم.
تقی پور افزود: خوشبختانه با وجود فرهنگ کمک در استان هیچ موقع حساب های ستاد دیه‌ خالی از نقدینگی نشده و خیرین عزیز در سطح استان به صورت روزانه به حساب های ستاد واریز دارند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ
آخرین خبر آذربایجان شرقی در سروش :
http://sapp.ir/Eazerbaijan.Online

آخرین خبر آذربایجان شرقی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157286400C8c8e888eaf

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی